„ეიპიემ ტერმინალს ფოთის“ კორპორაციული მდგრადობის სტრატეგია დაფუძნებულია გაეროს მდგრადი განვითარების 4 მიზანზე, რომელთა შორისაა: შიმშილის აღმოფხვრა, ხარისხიანი განათლება და გენდერული თანასწორობა. პროექტი „აიპიემს ტერმინალი ფოთისთვის“ სწორედ ამ მიზნების განსახორციელებლად შეიქმნა.
„ედენა“ სოციალური საწარმოა. „ედენას საელფო“ აერთიანებს 15 ქალს და მხარს უჭერს სხვა ქალებს და ახალგაზრდებს ქ. ონში.
კომპანია BDO-ში დამკვიდრებულია კარგი ტრადიცია – ყოველ მეორე წელს საახალწლოდ საჩუქრებისთვის განკუთვნილ ბიუჯეტს, კლიენტებისა და პარტნიორების სახელით, კომპანიის სოციალური პასუხისმგებლობის ფარგლებში სხვადასხვა პროექტისკენ მიმართავენ.
„ნექსია თიეის“, საქმიანობის სპეციფიკიდან გამომდინარე, შეხება აქვს ბიზნესის თითქმის ყველა სფეროსა და ინდუსტრიასთან. შესაბამისად, საფუძვლიანად იცის ბიზნესის საჭიროებები და არაერთ მსხვილ და საშუალო კომპანიას უწევს კონსულტაციას.
პროექტი „აბიტურიენტების კლუბი“ დაიწყო 2022 წლის 5 ნოემბერს და დღემდე მიმდინარეობს.
ჯპს, როგორც ჯანსაღი ცხოვრების წესის მხარდამჭერი კომპანია, ორიენტირებულია ისეთი პროექტების განხორციელებაზე, რომლებიც ხელს შეუწყობს საზოგადოების ჩართულობას ჯანმრთელობაზე ზრუნვის პროცესებში, როგორიცაა სპორტი, ფიზიკური აქტივობები, სწორი კვება და სხვა.
კავკასიის უნივერსიტეტის მიზანია საქართველოს ტერიტორიული მთლიანობის აღდგენის ხელშეწყობა განათლების გზით, ოკუპირებული აფხაზეთიდან სკოლის მოსწავლეებისა და სტუდენტებისთვის განათლების თანაბარი პირობების შექმნა, აფხაზეთში მცხოვრები ადამიანების რეზისტენტულობის გაზრდა და დანარჩენი საქართველოსთვის მუდმივად იმის შეხსენება, რომ აფხაზეთი საქართველოა.
სოფელში მცხოვრები მოსახლეობა, სხვადასხვა მიზეზის გამო, ვერ ახერხებს დროულად გაიაროს ექიმთან კონსულტაცია, მისი უდიდესი ნაწილი კი საერთოდ არ არის ექიმთან ნამყოფი.
„შშმ პირებისთვის „ლიბერთი ბანკის“ მისაწვდომობის პროექტის“ მიზანია შშმ პირებისათვის საფინანსო სექტორთან ურთიერთობისას თანაბარი შესაძლებლობებისა და შედეგების უზრუნველყოფა, რაც გულისხმობს ბანკის სერვისების თანაბარ მისაწვდომობას და მხარს უჭერს ქვეყანაში შშმ პირთა უფლებების დაცვას.
უკრაინის მიმართ რუსეთის იმპერიალისტური აგრესიის საპასუხოდ, „ლივინგსტონმა“ გადაწყვიტა რუსეთის ტერიტორიის ნაწილ-ნაწილ გაყიდვა და შეგროვებული თანხის უკრაინისთვის გადაცემა.
უკრაინა-რუსეთის საომარი მოქმედებების გამო უკრაინიდან იძულებით გადაადგილებულ პირებს შორის უმეტესობა ქალები და ბავშვები არიან. Kკომპანიამ მიიღო გადაწყვეტილება დახმარებოდა მათ ადაპტაციაში და სოციალურ ინტეგრაციაში.
კომპანია „კრისტალი“ მცირე და საშუალო მეწარმეების ფინანსური განვითარების პლატფორმაა, განსაკუთრებით, ახალგაზრდებისა და ქალების სამეწარმეო პოტენციალის ზრდისა და ეკონომიკური აქტიურობის მხარდასაჭერად.
„ფორმულა“ არის კერძო, კომერციული ტელევიზია, რომლის ძირითადი საქმიანობაც მოსახლეობისათვის ინფორმაციის უწყვეტად მიწოდებაა.
„ერთად აღმოვაჩინოთ საქართველო“ არის Hotsale.ge-ს პროექტი, რომელზე მუშაობაც 2022 წელს დაიწყო და დღემდე აქტიურად მიმდინარეობს.
„თეგეტა ჰოლგინგისთვის“ კორპორაციული სოციალური პასუხისმგებლობის ერთ-ერთი პრიორიტეტული მიმართულებაა საგანმანათლებლო სფერო.
„თეგეტა ჰოლდინგის“ კამპანია „ზრუნვა ცვლის სამყაროს“ 2021 წლის დეკემბერში დაიწყო და მიზნად ისახავდა ადამიანების გაერთიანებას და საზოგადოების მხარდაჭერას.
„პეპსიკოს“ უკრაინელ თანამშრომელთა ასობით ოჯახი იძულებული იყო დაეტოვებინა ქვეყანა მიმდინარე საომარი მოქმედებების გამო. მათი უმრავლესობა დროებით საცხოვრებელს აფარებს თავს და საარსებო რესურსების მწვავე უკმარისობას განიცდის.

Edena is a social enterprise. Edena’s Elf Kingdom unites 15 women and supports other women and young people in the town of Oni.
The Entrants Club is a project of Alte University whose purpose is to help entrants throughout Georgia in socializing, choosing a profession and preparing for the unified national exams.
There is a tradition that takes place every second year at the BDO company that the budget intended for New Year's gifts is instead directed to various projects on behalf of clients and partners within the framework of the company's social responsibility.
It is the great honor of Caucasus University to promote the restoration of Georgia's territorial integrity through education, to create equal educational conditions for schoolchildren and students from occupied Abkhazia, to increase the resilience of people living in Abkhazia and to constantly remind the rest of Georgia that Abkhazia is Georgia.
The main goal of the company is to make toys available to all children and that they should not be a luxury item. In order to achieve this goal, we have been organizing charity events for seven years now which clearly highlighted the problem of access to toys necessary for development, mainly among socially vulnerable and larger families.
The general policy of the EuroSteel company is to actively engage in important challenges for the country and develop such projects that will be useful for the environment and people.
The Crystal company is a financial development platform for small and medium-sized entrepreneurs, especially for the growth of the entrepreneurial potential of young people and women and to support their economic activity.
Formula is a private commercial television channel whose main purpose is to provide continuous information to the population. Along with this main activity, the company constantly tries to participate in as well as implement various social activities. According to the management of the company, the biggest challenge in Georgia today is access to education with this problem being even more urgent in the regions.
GPC, as a company supporting a healthy lifestyle, is focused on implementing projects that will promote community involvement such as sports, physical activities, proper nutrition and others as concerns healthcare.
In response to Russia's imperialist aggression against Ukraine, Livingstone decided to sell Russian territory piece by piece and transfer the collected money to Ukraine.
For various reasons, the population living in villages is not able to consult a doctor when needed and the majority of the population living in rural areas has not visited a doctor at all.
The goal of the Liberty Bank accessibility project for persons with disabilities is to provide equal opportunities for persons with disabilities (PWDs) in dealing with the financial sector, thereby ensuring equal access to bank services and supporting the protection of the rights of persons with disabilities in the country.
Nexia TA has contact with almost all areas of business and industry. Therefore, the company knows the needs of business well and provides consulting to many large and medium-sized companies.
Due to Russia’s hostilities against Ukraine, the majority of internally displaced persons from Ukraine are women and children. The company decided to help them in their adaptation and social integration.
Hundreds of families of PepsiCo's Ukrainian employees were forced to leave the country due to ongoing hostilities. Most of them take refuge in temporary housing and suffer from acute shortage of livelihood resources.
Let's Discover Georgia Together is a project of Hotsale.ge which started in 2022 and is still actively ongoing.
For Tegeta Holding, one of the priority areas of its corporate social responsibility is the educational field.
Tegeta Holding's Care Changes the World campaign was launched in December 2021, aiming to bring people together and support society.