„თეგეტა ჰოლდინგის“ კამპანია „ზრუნვა ცვლის სამყაროს“ 2021 წლის დეკემბერში დაიწყო და მიზნად ისახავდა ადამიანების გაერთიანებას და საზოგადოების მხარდაჭერას.
პროექტის ფარგლებში შეიქმნა დონაციის პლატფორმა Tegeta.care, რომელიც ისეთ ორგანიზაციებსა და ფონდებს აერთიანებს, რომლებიც მწვავე პრობლემების მოგვარებაზე ზრუნავენ. პლატფორმის მეშვეობით ნებისმიერ მსურველს აქვს შესაძლებლობა თავადაც შეიტანოს წვლილი სხვაზე ზრუნვაში და მარტივი პროცედურებით ჩარიცხოს თანხა არჩეული ორგანიზაციის ანგარიშზე.
პროექტის ფარგლებში „თეგეტამ“ განათლების წახალისების, ქალთა გაძლიერების, თემის ეკონომიკური გაძლიერების და ცნობიერების ამაღლების მიზნით 30-მდე პროექტი განახორციელა. შედეგად, 100-მდე სოციალურმა მეწარმემ აიმაღლა ცნობიერება, განათლების წახალისების პროცესში ჩაერთო 200-ზე მეტი მოზარდი, 30-მდე ქალი პროფესიულად განვითარდა, 500-ზე მეტმა ბენეფიციარმა მიიღო საჭირო საჩუქრები, ქუჩაში მაცხოვრებელ 200-ზე მეტ ცხოველს ჩაუტარდა ჯანმრთელობისათვის აუცილებელი პროცედურები.
ზრუნვის კამპანია პირდაპირ ეხმიანება ჩვენს საზოგადოებაში არსებულ გამოწვევებს და ის პრობლემების მოგვარების ხელშეწყობას ისახავს მიზნად. პროექტი ამ ეტაპზე აქტიურ ფაზაშია და 2023 წლიდან კიდევ უფრო აქტიურად განაგრძობს საზოგადოებისთვის საჭირო საქმიანობას.

Tegeta Holding's Care Changes the World campaign was launched in December 2021, aiming to bring people together and support society.
The Tegeta.care donation platform was created within the framework of the project. The platform brings together organizations and foundations that are concerned with solving various acute problems. Through the platform, everyone has the opportunity to contribute to the care of others and deposit a donation to the account of the chosen organization utilizing simple procedures.
Within the framework of Care Changes the World, Tegeta has implemented about 30 projects for the purpose of encouraging education, empowering women, providing for the economic empowerment of communities and raising awareness. As a result, about 100 social entrepreneurs benefitted from activities, more than 200 teenagers were involved in educational activities, about 30 women raised their professional development, more than 500 beneficiaries received gifts and more than 200 animals living on the streets received veterinary care.
The campaign directly addresses the challenges in our society and aims to help solve social problems. The project is currently in an active phase and will continue in 2023.