ანა კუხალეიშვილი 2012 წლიდან მუშაობს კორპორაციული სოციალური პასუხისმგებლობის მიმართულებით, მას შემდეგ რაც იგი გახდა აღმასრულებელი დირექტორი ერთ-ერთი არასამთავრობო ორგანიზაციის, რომელის ამოცანა შეზღუდული შესაძლებლობის მქონდე პირთა მხარდაჭერაა.
ლევან ფანგანის საქმიანობა მდგრადი განვითარების მიმართულებით კარგადაა ცნობილი და აღიარებულია საქართველოს და კავკასიის რეგიონის აკადემიურ წრეებში.
ნუცა ოთიაშვილი არის კომპანია „ბიას“ დირექტორის მოადგილე, რომელიც მუდმივად არის ჩართული კომპანიის საქმიანობაში და აქტიურად მუშაობს დამწყები ბიზნესის განვითარების მიმართულებით.
ანა ტაკაშვილი ევროსტილს 2020 წლის ბოლოდან შეუერთდა და მალევე დაიმსახურა კოლეგების პატივისცემა. ანასთვის სამსახური მხოლოდ საქმე არაა, ის დიდ სიყვარულს აქსოვს ყველა ამოცანის შესრულებაში და ამ პოზიტივით და სიყვარულით ახერხებს ირგვლივ მყოფი ადამიანების მოტივირებასაც.
„ხშირად გვავიწყდება ის, რაც ადრე ვისწავლეთ, მით უფრო, რომ კომპიუტერული პროგრამები უამრავი წვრილმანისგან შედგება. სწავლების 10 წელზე მეტმა გამოცდილებამ მიჩვენა, რომ სწავლის უწყვეტობა არის განვითარების გარანტი. სწორედ ამ მოცემულობიდან გამომდინარე, 2012 წლიდან უამრავი ადამიანი სარგებლობს ჩემი YouTube-არხით. საქართველოში და უმეტესად რეგიონებში რთულია ცოდნის მიღება, ჩემი არხის დახმარებით საქართველოს სხვადასხვა რეგიონებიდან ვიღებ შეკვეთებს და მადლობის კომენტარებს. ეს ჩემთვისაც დიდი სტიმულია,“– ამბობს გიორგი დათუკიშვილი, „ელექტრონული აკადემიის“ დამფუძნებელი და დირექტორი.

Since 2020, Ana Kukhaleishvili has been actively involved in the company as the person responsible for the implementation of CSR initiatives. On her initiative, the company joined the UN Global Compact Georgia network.
The Bia company has nominated its Deputy Director, Nutsa Otiashvili, for CSR Manager of the Year. Nutsa is constantly involved in the positioning of the company and also actively works in the direction of the development of start-up businesses.
"We often forget what we learned earlier, especially since computer programs are the result of many small things. More than ten years of teaching experience has shown me that continuous learning is a guarantee of development. Since 2012, a lot of people have been using my YouTube channel precisely because of this fact. It is difficult to get knowledge in Georgia and, especially, in the regions. I receive orders and comments of thanks from different regions of Georgia on my channel. This is a great incentive for me, too," says Giorgi Datukishvili, Founder and Director of the Electronic Academy.
Ana Takashvili joined Eurosteel at the end of 2020 and soon earned the respect of her colleagues. For Ana, work is not just a job as she brings a tremendous positive energy to the performance of her tasks, something which also motivates those around her.
Levan Pangani's activities in the direction of sustainable development are well known and recognized in the academic circles of Georgia and the Caucasus region