ანა ტაკაშვილი ევროსტილს 2020 წლის ბოლოდან შეუერთდა და მალევე დაიმსახურა კოლეგების პატივისცემა. ანასთვის სამსახური მხოლოდ საქმე არაა, ის დიდ სიყვარულს აქსოვს ყველა ამოცანის შესრულებაში და ამ პოზიტივით და სიყვარულით ახერხებს ირგვლივ მყოფი ადამიანების მოტივირებასაც. მისი ხელშეწყობით კომპანიაში მრავალი საინტერესო ინიციატივა განხორციელდა. ადამიანებთან ურთიერთობის შესანიშნავი უნარის გამო 2022 წელს თანამშრომლებს შორის ჩატარებულ გამოკითხვაში ანას ერთსულოვნად მიენიჭა „კომპანიის დიპლომატის“ წოდება.
ანა, გარდა ევროსტილისა, მუშაობს რა უფროს მასწავლებლად ასევე საქართველოს ტექნიკურ უნივერსიტეტსა და 112-ე საჯარო სკოლაში, აქტიურად ცდილობს ამ ინსტიტუციებში საინტერესო სოციალური პროექტების შემოტანას. 2022 წელს მისი ძალისხმევით ტექნიკური უნივერსიტეტის სტუდენტებმა გაიარეს სტაჟირება ევსროსტილში, ერთ-ერთი მათგანი კი საბოლოოდ დასაქმდა კომპანიაში. ეს ინიციატივა იმდენად მოეწონა კომპანიის ხელმძღვანელობას, რომ ამჟამად აწარმოებს მოლაპარაკებას ტექნიკურ უნივერსიტეტთან ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმის გაფორმების თაობაზე.
ანას ინიციატივით ევროსტილი დაეხმარა ნორიოს ბავშვთა სახლს. ბავშვებისთვის დაიგეგმა პროფორიენტაციის პროგრამა, სხვადასხვა ღონისძიება, გადაეცათ ინდივიდუალური და ჯგუფური საჩუქრები. ანას უშუალო მონაწილეობით კომპანიაში მაკულატურის შეგროვების და წიგნებში გადაცვლის ერთჯერადმა აქციამ მუდმივი პროექტის სახე მიიღო.
კომპანიის ხელმძღვანელობის აზრით, ანას ახასიათებს ძლიერი ლიდერის თვისებები და სწრაფვა უკეთესობისკენ შეცვალოს გარემო. მას შეუძლია ადამიანების დარწმუნება, აქვს გუნდური მუშაობის კარგი უნარი, კოლეგების დახმარებაზე მუდამ ორიენტირებული, გულისხმიერი, სანდო, პრინციპული და სამართლიანი ადამიანია.

Ana Takashvili joined Eurosteel at the end of 2020 and soon earned the respect of her colleagues. For Ana, work is not just a job as she brings a tremendous positive energy to the performance of her tasks, something which also motivates those around her. With her support, many interesting initiatives have been implemented at the company. Due to her excellent interpersonal skills, Ana was unanimously awarded the title of Company Diplomat in a 2022 employee survey.
In addition to her position at Eurosteel, Ana also works as a Senior Teacher at the Technical University of Georgia and at Public School No. 112 where she actively tries to initiate interesting social projects in both of these institutions. Thanks to Ana's efforts, students from the Technical University participated in an internship at Eurosteel in 2022 with one of them eventually getting a job at the company. The company's management liked this initiative so much that it is currently negotiating with the Technical University to sign a memorandum of cooperation.
On Ana's initiative, Eurosteel also helped Norio's orphanage. An orientation program and various events were planned for children and individual and group gifts were given out. A one-time collection of waste paper and converting it into books became a permanent project within the company owing to Ana’s initiative.
According to the management of the company, Ana shows strong leadership qualities and a desire to change the environment for the better. She is able to reach out to people, she has good teamwork skills, she is always focused on helping her colleagues and is described as a kind, reliable, principled and fair person.