ნუცა ოთიაშვილი არის კომპანია „ბიას“ დირექტორის მოადგილე, რომელიც მუდმივად არის ჩართული კომპანიის საქმიანობაში და აქტიურად მუშაობს დამწყები ბიზნესის განვითარების მიმართულებით.
პრო ბონოს მიმართულებით ნუცა ჩართული იყო „პოტერიას“ პროექტში, სადაც „ბიამ“ განახორციელა ბაზრის კვლევა, პოტენციური მომხმარებლების ბაზების მომზადება, გაყიდვების არხების განსაზღვრა და სწორი მესიჯების გაგზავნა პოტენციურ მომხმარებლებთან. „პოტერიას“ საჩუქრად გადაეცა „ბიას“ გარკვეული სერვისები. პრო ბონო წევრებისთვის შეიქმნა სპეციალური შეთავაზება, რომელიც მოიცავს „ბიას“ გამოცდილი გუნდის კონსულტაციას გაყიდვების ბაზრის სფეროში და პოტენციური მომხმარებლებისთვის ინფორმაციაზე წვდომის დაშვებას.
ნუცა „ბიას“ გუნდთან ერთად მუდმივად მუშაობს ახალი პარტნიორების მოძიებაზე, რაც მნიშვნელოვნად ეხმარება კომპანიას გაზარდოს გაყიდვები, ახალ პარტნიორებს კი ბიზნესის განვითარების მიმართულებით სწორ კონსულტაციებს უწევს.
ნუცა ოთიაშვილი დაჯილდოებულია „კომპანიის ყველაზე გუნდური თანამშრომლის“ ნომინაციაში.
ნუცა მენეჯერის თანამდებობაზე დაახლოებით 10 წელია მუშაობს და ამ დროის განმავლობაში მუდმივად უწევს საკუთარი და კოლეგების განვითარებაზე ზრუნვა. კარგი ლიდერი კომპანიის წარმატებას ნიშნავს. სწორი კომუნიკაციის უნარი, დაგეგმვისა და განვითარების შესაძლებლობები, პატივისცემა, სიმამაცე, ემოციური ინტელექტი და ინოვაცია მნიშვნელოვანი ლიდერული თვისებებია.
„გაბედულება არის ის, რაც მოტივაციას მაძლევს, ხოლო ინოვაციურობა და ახალი იდეების გენერირება კომპანიის განვითარების ნაწილში ჩემი ყოველდღიური საქმეა“, - აცხადებს ნუცა ოთიაშვილი

The Bia company has nominated its Deputy Director, Nutsa Otiashvili, for CSR Manager of the Year. Nutsa is constantly involved in the positioning of the company and also actively works in the direction of the development of start-up businesses.
In the company’s pro bono work, Nutsa was involved in the Poteria project where the company carried out market research, prepared potential customer databases and determined sales channels to send out the right messages to potential customers. Bia also created a special offer for its pro bono beneficiaries which includes consultation from Bia's experienced team on sales marketing and providing access to information vis-a-vis potential customers.
Together with the Bia team, Nutsa is constantly working on finding new partners which significantly helps the company to increase sales and enables new partners to utilize professional consultation in terms of business development.
Nutsa Otiashvili was named the most team-oriented employee of the company.
She has been working in this managerial position for about ten years. During this time, she has focused on her own professional development as well as that of her colleague.
“Courage is what motivates me in my daily job of ensuring innovation and generating new ideas for the development of the company,” says Nutsa Otiashvili.