“ჯეო მულჩის” მიერ 2018 წლის იანვარში დაწყებული პროექტის მიზანია, ერთი მხრივ, ტყის მასივების ხის ნარჩენებისგან, დაავადებული და ამორტიზებული მცენარეებისგან გაწმენდა, ხოლო მეორე მხრივ, თბილისის მუნიციპალიტეტთან შეთანხმება, რომ ხე-მცენარეების სანიტარული ჭრის შედეგად წარმოქმნილი, სხვა მხრივ გამოუსადეგარი ნარჩენები გასხვისდეს კომპანიაზე, რომელიც ამ ნარჩენებს წარმოების ნედლეულად გამოიყენებს.
კრწანისის ტყე-პარკი (ასევე ცნობილი, როგორც ფონიჭალის ნაკრძალი), 210 ჰა ფართობის ტერიტორიაზეა გაშლილი და მტკვრის ჭალის ბუნებრივი ეკოსისტემის ნაწილს წარმოადგენს.
2019 წლის 21 მარტს “პაშაბანკის” თანამშრომლებმა კრწანისის ტყე-პარკში 2 ჰა ფართობის ტერიტორია უკვე მესამედ დაასუფთავეს.
პროექტის მიზანია ნარჩენების წარმოქმნის შემცირება და წარმოქმნილი ნარჩენების მართვა ბანკში. პროექტი ხორციელდება 2012 წლიდან და დღესაც მიმდინარეობს.

The goal of the project initiated by GEO Mulch LLC in 2018 is to clean the forest from debris as well as from deceased or dying trees, on the one hand, and, on the other hand, reaching an agreement with the municipality of Tbilisi on selling tree waste from pruning and trimming that cannot be otherwise utilized to the company to be used as a raw material in its manufacturing process.
The KrtsanisiPark Forest (also known as the PonichalaProtected Territory) is 210 hectares in size and represents a part of the natural ecosystem of the MtkvariRiver Plain Meadow.
On March 21, 2019, the staff members of Pasha Bank cleaned two hectares of the territory for the third time.
The purpose of the project is to reduce waste generation and manage generated waste in the Bank. The project has been implemented since 2012.