ამ ტერიტორიის რეგულარულ მოვლა-დასუფთავებაზე პასუხისმგებლობა `პაშაბანკმა~ 2018 წელს აიღო, როდესაც შეუერთდა CENN-ის მასშტაბურ გარემოსდაცვით კამპანიას „გარემოს გულისთვის".
დასუფთავების პროცესში განსაკუთრებით თვალში საცემი იყო ტყე-პარკის დარჩენილ ტერიტორიაზე დაგროვილი ნარჩენების რაოდენობა, ამიტომ ბანკმა გადაწყვიტა, ტყე-პარკის მთლიანი ტერიტორია (210ჰა) დამატებითი ძალების დახმარებით სრულად გაესუფთავებინა. აქცია კომპანია `ბიოდასუფთავებასთან~ ერთად ორი დღე, ტერიტორიაზე ტექნიკის შეყვანის გარეშე, ჩატარდა. ხალხმა ნარჩენები ხელით მოაგროვა ნაკრძალის შესასვლელთან, რაც შემდეგ “თბილსერვისჯგუფმა” გაიტანა.
კრწანისის ტყე-პარკი ქალაქისთვის ერთ-ერთი მნიშვნელოვანი მწვანე ზონაა, რომლის სუფთად შენარჩუნება თბილისელების საერთო საარსებო გარემოს გაჯანსაღებას უწყობს ხელს. თანამშრომლების მუდმივი ჩართულობა პროექტში და განხორციელებული აქტივობების შესახებ კომუნიკაციის წარმოება ხელს უწყობს საზოგადოებაში ცნობიერების ამაღლებას გარემოს დაცვის მნიშვნელობის შესახებ.

The responsibility to take care of the above territory was taken by the Bank in 2018 when it joined a wide-scale campaign organized by CENN – For the Environment.
While cleaning the territory, the amount of solid waste accumulated on the rest of the territory became especially obvious. For this reason, the Bank decided to clean the whole territory (210 hectares) with the help of an additional workforce. This activity was carried out without any technical equipment together with the Bio Cleaning campaign. It lasted for two days. People manually collected waste at the entrance of the protected territory which was later removed by the TbilService group.
KrtsanisiPark Forest is one of the most important green zones for the city of Tbilisi and maintaining it clean will greatly support the process of making the living conditions of people in Tbilisi better and healthier. Communicating the permanent involvement of our staff in the project and the implemented activities will enhance public awareness about the importance of environmental protection.