კომპანია „გრინვეის“ ერთ-ერთი მთავარი მიზანი იყო შეექმნა სხვადასხვა ფორმის საკომუნიკაციო გზავნილები, რომლებიც დაანახებდა ხალხს ტექდათვალიერების მნიშვნელობას და აუცილებლობას საკუთარი თუ სხვა ადამიანების ჯანმრთელობისა და უსაფრთხოებისთვის.
პროექტი 2022 წლის თებერვლიდან 2023 წლის იანვრის ჩათვლით განხორციელდა. პირველ ეტაპზე, ჩატარდა პრინტკონკურსი, საქართველოს საკომუნიკაციო სააგენტოების ასოციაცია „ACAG” -თან ერთად. გამარჯვებული ნამუშევრები დაიბეჭდა პოსტერების და სტიკერების სახით, რომელიც განთავსდა კომპანიის ფილიალებში. პროექტის მეორე ეტაპზე კომპანია გრინვეის სოციალურ გვერდებზე, აქტიურად თავსდებოდა გრინვეის მომხმარებლების ფოტოები და მათი კომენტარები, თუ რატომ ატარებენ ტექდათვალიერებას. პროექტის მესამე ფაზაში კი დაიწყო ზოგადი საინფორმაციო პოსტერების მომზადება და გავრცელება, მომზადდა ვიდეო მასალა საგზაო უსაფრთხოების და გამართული ავტოტრანსპორტის მნიშვნელობაზე. პროექტის დასასრულს კომპანია Movement-თან თანამშრომლობით, შეიქმნა შემაჯამებელი ვიდეო გზავნილი გრინვეისგან ახალ წელს. ვიდეოში იდეურად გაერთიანდა პროექტის მთავარი მიზანი და მესიჯი.
პარალელურად პროექტის ფარგლებში საახალწლოდ დამზადდა ეკო მეგობრული მასალებისგან კალენდრები, ბლოკნოტები და სხვა მასალა, რომელიც დაეგზავნა ყველა პარტნიორს, თანამშრომელს და დაურიგდა გრინვეის მომხმარებელს ახალი წლის დღეებში.
ფილიალებში დარიგებულ სტიკერებს და პოსტერებსაც დიდი გამოხმაურება მოჰყვა. დღეს, ძალიან ბევრ მანქანას ვხვდებით ამ კამპანიის სტიკერებით , რაც პროექტის წარმატებულობაზე მიუთითებს.

One of the main goals of the Greenway campaign was to create communication messages of various forms in order to let the public understand the importance and necessity of technical inspection for their own health and safety as well as that of others.
The project was implemented from February 2022 to January 2023. At the first stage, a print competition was held together with the Association of Communication Agencies of Georgia, ACAG. The winning works were printed in the form of posters and stickers and were displayed at the company's branches. At the second stage of the project, photos of Greenway users and their comments on why they conduct technical inspections were actively used on the social pages of the Greenway company. In the third phase of the project, the preparation and distribution of general information posters began and video materials were prepared on the importance of technical inspection. At the end of the project, a New Year video message from Greenway was created in collaboration with the Movement company. The video showcased the main goal and the message of the project.
At the same time, calendars, notebooks and other printed materials were made from eco-friendly materials and sent to all partners, employees and distributed to Greenway customers for the New Year holidays.
The stickers and posters distributed at the branches also received a great response. Today, we see many cars adorned with the campaign’s stickers, thereby further attesting to the success of the project.