ლიეტუვის რესპუბლიკის საელჩო საქართველოს პასუხისმგებელი ბიზნესის კონკურსის Meliora 2024-ის მხარდამჭერია
ლიეტუვის რესპუბლიკის საელჩო საქართველოს პასუხისმგებელი ბიზნესის კონკურსის Meliora 2024-ის მხარდამჭერია.
აღსანიშნავია, რომ ლიეტუვის მდგრადი ბიზნესის ასოციაციის „ლავას“ დამფუძნებელი აუდრონე ალიოშიუტე - პაულაუსკიენე, უკვე მეორედ, Meliora-ს ჟიურის წევრია.
შეგახსენებთ, რომ საქართველოს სტრატეგიული კვლევებისა და განვითარების ცენტრი (CSRDG) კონკურსს Meliora უკვე მეხუთედ ატარებს, განაცხადების მიღება კი 20 თებერვლამდეა შესაძლებელი.

The Embassy of the Republic of Lithuania in Georgia is the supporter of Georgia's responsible business awards, Meliora 2024
The Embassy of the Republic of Lithuania in Georgia is the supporter of Georgia's responsible business awards, Meliora 2024.
It should be noted that Audronė Alijošiutė – Paulauskienė, the founder of LAVA (the Sustainable Business Association of Lithuania), is serving as a member of the Meliora jury for the second time.
The Center for Strategic Research and Development of Georgia (CSRDG) is hosting the Meliora award for the fifth time, and applications will be accepted until February 20.